اینفوگرافی

 
 • اینفوگرافی
  راهبرد‌های اقتصادی ایران پس از توافق هسته‌ای
  ۱۳۹۴/۰۸/۱۸ مؤسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد

  توافق هسته‌ای و اجرای آن فرصت‌های مغتنمی برای اقتصاد کشورمان فراهم می‌کند. استفاده از این فرصت‌ها نیازمند شناخت فرصت‌ها و تهدیدهای ناشی از توافق هسته‌ای در دوره‌های زمانی مختلف است. این شناخت نقش مهمی در به کارگیری راهبردها برای استفاده حداکثری از توافق هسته‌ای فراهم میکند.

   
 • اینفوگرافی
  نقشه راه اقتصاد مقاومتی
  ۱۳۹۳/۰۶/۱۸ موسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد

  تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند طی شدن گام‌هایی است که مهم‌ترین آن‌ها در این اینفوگرافی مورد اشاره قرار گرفته است. مردم نهاد بودن اقتصاد مقاومتی محور اینفوگرافی اقتصاد مقاومتی و تبیین مراحل دیگر با توجه به این نکته بوده است. باید توجه داشت که طی شدن مراحل مذکور در بلندمدت به تحقق و پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی منجر می‌شود.

   
 • اینفوگرافی
  تحلیل بسته خروج غیر تورمی از رکود
  ۱۳۹۳/۰۶/۱۸ موسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد

  در این اینفوگرافی سعی شده است بسته سیاستی دولت در خروج غیرتورمی از رکود مورد ارزیابی قرار بگیرد و مهم‌ترین نکات آن بررسی شود. شایان ذکر است که نکات ذکر شده با بهره‌گیری از نظرات کارشناسان حوزه اقتصادی و با دقت نظر انتخاب گردیده و هر کدام از آن‌ها می‌تواند به تقویت بسته مذکور بینجامد.

   
 • بودجه ۹۳
  ۱۳۹۲/۱۲/۶

  بودجه سال ۹۳ روز چهارشنبه 12 آذر از سوی دولت یازدهم جهت مشخص شدن سرنوشت یک ساله دخل و خرج کشور تقدیم مجلس می‌‌شود. به گزارش فارس، حسن روحانی رئیس دولت نهم چهارشنبه ۱۳ آذرماه بودجه سال ۹۳ را جهت تصویب تقدیم مجلس کرد تا مورد بررسی و تصویب نهایی قرار گیرد.

   
 • حماسه اقتصادی
  ۱۳۹۲/۱۲/۶

  حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۲، چشم انداز این سال را امیدوارانه و همراه با پیشرفت و تحرک و ورزیدگی و حضور جهادی ملت ایران در عرصه‌های سیاسی و اقتصادی دانستند و تاکید کردند: با این نگاه، سال ۹۲ را “سال حماسه‌ سیاسی و حماسه‌ اقتصادی” نامگذاری می‌کنیم.

   
 • اقتصاد مقاومتی
  ۱۳۹۲/۱۲/۵

  «مسئله اقتصاد مسئله اصلى کشور است». رهبر انقلاب در حرم امام رحمه‌الله این نکته را فرمودند. ایشان همچنین در دیدار کارگران در تبیین شاخص‌های اصلح برای انتخابات گفتند رئیس‌جمهور آینده باید در حوزه‌ی اقتصاد، دارای برنامه‌ی اقتصاد مقاومتی باشد.

   

مطالب بیشتری ازموسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد

آخرین قیمت طلا و ارز