قوانین و مقررات پایگاه اینترنتی مؤسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد

وب سایت رسمی مؤسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد

نگارش نخست – ۱۷ آبان ۱۳۹۴ خورشیدی

www.tier.ir

پایگاه اینترنتی مؤسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد فعالیت‌های خود را در چارچوب ضوابط و مقرراتی که در ادامه خواهد آمد، انجام می‌دهد. این متن متعلق به پایگاه اینترنتی تدبیر اقتصاد، وب سایت رسمی مؤسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد می‌باشد و در تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۹۴ خورشیدی تهیه شده که ممکن است بارها مورد بازبینی قرارگرفته و تغییرهایی در آن ایجاد شود. آخرین نگارش قوانین و مقررات این پایگاه را می توانید در این آدرس مطالعه فرمایید.

۱- معرفی

پایگاه اینترنتی پیش روی، وب سایت رسمی مؤسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد و یک پایگاه اینترنتی تخصصی دربارۀ‌ فعالیت‌ها، حوزه های تخصصی و انتشارات مؤسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد می‌باشد که به عنوان یک سایت ایرانی، از قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پیروی می نماید. این سایت توسط مسئول سایت مؤسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد و تحت نظر شورای پژوهشی مؤسسه اداره می‌شود.

۲-  تعاریف

tier.ir – آدرس دامنه وب سایت رسمی مؤسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد است.

مخاطب – هر فردی که به هر شیوۀ ممکن، مطالب وب سایت مؤسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد را مرور می‌کند و یا به هر گونۀ دیگر از آن استفاده می‌نماید «مخاطب» نامیده‌ می شود.

مطلب – هر گونه نوشته، کتاب، تصویر، اینفوگرافی، گزارش  موضوعی و یا اطلاعات دیگری که در پایگاه اینترنتی مؤسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد در دسترس باشد «مطلب» نامیده‌ می‌شود.

۳- عضویت و اعضا

برای عضویت در پایگاه اینترنتی مؤسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد ، لازم است به جز خواندن دقیق موارد این بند و رعایت آن‌ها، تمامی قوانین و مقررات این صفحه نیز خوانده شود؛ در غیر این صورت مسئولیت پیامدهای احتمالی متوجه فرد عضو شده خواهد بود.

عضویت در پایگاه اینترنتی مؤسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد بیانگر پذیرفتن قوانین و مقررات سایت (و بالتبع، قوانین عمومی جاری در جمهوری اسلامی ایران) توسط فرد عضو شده است.

تمامی اعضا موظف هستند اطلاعات خواسته شده برای عضویت را به طور کامل و صحیح وارد کنند. مسئولیت نادرست بودن اطلاعات برعهدۀ خود فرد است.

کلیۀ اطلاعاتی که توسط سایت از اعضا درخواست می شود، محرمانه بوده و نزد سایت محفوظ است و به هیچ وجه در اختیار دیگر اشخاص حقیقی و حقوقی قرار نخواهد گرفت.

در صورت تغییر یافتن هر یک از اطلاعات وارد شده در فرم عضویت، می توانید پس از وارد شدن به صفحۀ خود از طریق قسمت ورود اعضا، توسط ویرایش پروفایل آن ها را اصلاح نمایید و یا این که برای اصلاح آن، درخواست نمایید. در صورتی که شخصا به اصلاح اطلاعات خود اقدام می کنید، جهت اصلاح پایگاه داده‌های اعضای سایت، تغییر اطلاعات خود را حتما به سایت اعلام نمایید.

 بهتر است برای عضویت در مؤسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد از نام و نام خانوادگی واقعی و پست الکترونیک خودتان استفاده نموده و از به کار بردن نام غیرواقعی، مستعار و … خودداری نمایید.

پست الکترونیک ثبت شده در فرم عضویت، ملاک شناخت فرد عضو شده برای پایگاه اینترنتی مؤسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد خواهد بود.

در هر زمان که فرد با ادامۀ عضویت خود در سایت موافق نباشد، می تواند درخواست کرده تا عضویت وی در سایت لغو شود. در این صورت، مطالب ارسالی در سایت باقی خواهد ماند.

لازم است تمامی مکاتبات و ارسال‌های اعضا به مؤسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد، حتما توسط پست الکترونیک خودشان انجام شود (همان پست الکترونیک ثبت شده در فرم عضویت).

۴- ارسال مطلب

ارسال مطلب به پایگاه اینترنتی مؤسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد

برای ارسال هر گونه مطلب و قرار گرفتن آن‌ها در سایت با نام فرد عضو شده، لازم است حتما در وب سایت مؤسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد عضو باشید.

همواره به این نکته توجه نمایید: مطالب حتما باید توسط  پست الکترونیک خود فرد ارسال شود. (همان پست الکترونیک که توسط آن عضویت انجام شده است.) در غیر این صورت، مطالب ارسالی نادیده گرفته خواهد شد.

مطالب فرستاده شده باید مرتبط با موضوع فعالیت مؤسسه باشد و از فرستادن مطالب غیر مرتبط خودداری نمایید.

مسئولیت درست بودن مطالبی که اعضا می‌فرستند، برعهدۀ خود فرد است.

 ارسال هرگونه مطلب که مغایر با قوانین رایج جمهوری اسلامی ایران باشد، ممنوع است که برخی از آن‌ها شامل موارد زیر است:

      – فرستادن مطلب تحت پوشش کپی رایت، بدون مجوز،

      – استفادۀ غیر مجاز از نشان‌های تجاری دیگران،

      – اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور،

      – انتشار اکاذیب.

۵- حوزۀ قوانین

به کلیه کاربرانی که قصد عضویت در سایت مؤسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد را دارند توصیه می کنیم که قوانین و مقررات سایت را با دقت مطالعه کنند:

۱-    از درج هر گونه مطلب که بر اساس قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران، مشمول عنوان جرم شود پرهیز شود.

۲-    عضویت در سایت رایگان است.

۳-    مسئولیت حفظ رمز عبور با کاربران است و مؤسسه در قبال سهل انگاری کابران و سوء استفاده های احتمالی ناشی از آن، مسئولیتی ندارد.

۴-    در صورت سفارش برخی محصولات مؤسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد توسط اعضای سایت، اگر محصول درخواستی بنا به هر دلیلی در انبار مؤسسه موجود نباشد، وجه پرداختی در مدت ۷۲ ساعت کاری بازگردانده خواهد شد.

۵-    علامت تجاری این سایت متعلق به مؤسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد است و هرگونه استفاده از آن بدون اجازه کتبی از مؤسسه خلاف رقانون و قابل پیگیری قضایی است.

۶-     فعالیت این سایت بر اساس قوانین جاری کشور، به ویژه قانون تجارت الکترونیک است و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران، به عهده خود کاربران است.

۷-     عضویت در این سایت به منزله قبولی کلیه شرایط بالاست.

۶- تغییر مقررات پایگاه اینترنتی مؤسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد

مؤسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد مختار است هر قسمتی از این مقررات را در هر زمانی تغییر دهد. آخرین نگارش این متن همواره در این آدرس در دسترس است و مخاطبین می‌بایست بعد از مطالعه‌ و آگاهی کامل از آخرین نسخۀ این قوانین، از خدمات وب سایت مؤسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد استفاده کنند. در صورت مخالفت با هر یک از بندهای این متن، امکان ارائۀ خدمات توسط مؤسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد به مخاطب وجود ندارد. هرگونه تغییر در قوانین و مقررات سایت از طریق پست الکترونیک معرفی‌شده از سوی اعضاء، به آنها اطلاع داده خواهد شد.

این متن در ۶ بخش تهیه شده است و شما به عنوان مخاطب مؤسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد، با استفاده از امکانات مؤسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد و یا مرور آن، اعلام می‌کنید که از تمامی این موارد آگاه هستید و با آن ها موافق هستید. هر گونه کپی شفاهی یا کتبی از مندرجات این متن مردود بوده و تنها منبع استناد، آخرین نسخۀ متن قوانین و مقررات پایگاه اینترنتی مؤسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد است.

پایان سند

مطالب بیشتری ازموسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد

آخرین قیمت طلا و ارز